Prihlásiť sa

Prihlásenie pre registrovaných

Zabudli ste heslo? Reset hesla.

Použitia podielu zaplatenej dane prijímateľa 'Liberta , n.o., Košice'
za rok 2020

Účel použitia Výška použitia (EUR) Spôsob použitia
a) ochrana a podpora zdravia, prevencia, liečba, resocializácia drogovo závislých v oblasti zdravotníctva a sociálnych služieb 185 167,92 € Príspevky na intenzívne rehabilitačné programy, individuálne cvičenia a iné poskytované terapie pre zdravotne znevýhodnené deti, mládež, dospelých prevažne s diagnózou mozgová obrna , iné neurologické diagnózy , diagnózy autistického spektra .
c) poskytovanie sociálnej pomoci 88 040,2 € Finančná výpomoc pre zdravotne znevýhodnené osoby. Finančná výpomoc určená na nákup rehabilitačných pomôcok, rehabilitačného vybavenia, sociálneho poradenstva, poskytovanie sociálnych služieb.
e) podpora vzdelávania 3 922,51 € Finančné výdavky na absolvované kurzy, školenia zamestnancov, semináre pre kvalifikované vykonávanie poskytovaných terapií, sociálnych a iných rehabilitačných služieb.
e) podpora vzdelávania 9 849,52 € Doplnkové vzdelávanie detí a mládež so zdravotným znevýhodnením a organizovanie podporných vzdelávacích a edukačných činností.
i) organizovanie a sprostredkovanie dobrovoľníckej činnosti 6 490,81 € Organizovanie dobrovoľníckych činností a nákup spotrebného materiálu na to určeného.
Spolu 293 470,96 €