Prihlásiť sa

Prihlásenie pre registrovaných

Zabudli ste heslo? Reset hesla.

Použitia podielu zaplatenej dane prijímateľa 'Liberta , n.o., Košice'
za rok 2018

Účel použitia Výška použitia (EUR) Spôsob použitia
a) ochrana a podpora zdravia, prevencia, liečba, resocializácia drogovo závislých v oblasti zdravotníctva a sociálnych služieb 107 485,01 € Príspevky na intenzívne rehabilitačné programy pre zdravotne znevýhodnené deti, mládež prevažne s diagnózou mozgová obrna a iné neurologické diagnózy
c) poskytovanie sociálnej pomoci 12 040 € Finančná výpomoc pre zdravotne znevýhodnené deti, mládež. Finančná výpomoc určená na nákup rehabilitačných pomôcok, rehabilitačného vybavenia, sociálneho poradenstva, poskytovanie sociálnych služieb.
e) podpora vzdelávania 10 947,05 € Finančné výdavky na absolvované kurzy, školenia zamestnancov, semináre pre kvalifikované vykonávanie poskytovaných terapií, sociálnych a iných rehabilitačných služieb
e) podpora vzdelávania 7 607,2 € Doplnkové vzdelávanie detí a mládež so zdravotnám znevýhodnením a organizovanie podporných vzdelávacích a edukačných činností.
i) organizovanie a sprostredkovanie dobrovoľníckej činnosti 10 340,58 € Organizovanie dobrovoľníckych činností a nákup spotrebného materiálu na to určeného.
Spolu 148 419,84 €